Kariéra

Společnost ProMinent Systems spol. s r.o. patří do firemního seskupení ProMinent (www.prominent.com), které má pobočky po celém světě. Stěžejním výrobním programem je výroba zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody.
Firma byla založena v roce 1993 a v současné době PŘES 300 zaměstnanců. Veškeré interní procesy jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2009.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme spolupracovníka na pozici:

HR Administrative / Recruiter junior_ ½ úvazek

Pracovní náplň:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů
  • Využívání různých náborových nástrojů včetně sociálních sítí (LinkedIn a dalšími sítěmi )
  • Selekce životopisů
  • Plánování a organizace pohovorů pro HR vedoucí
  • Přehledy a analýzy týkajících se výběrových řízení
  • Podílení se na návrhu a realizaci náborových kampaní
  • Administrativní úkony v rámci HR oddělení, podpora HR vedoucí

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost Aj nebo Nj výhodou nikoliv podmínkou
  • Pečlivost, diskrétnost a zodpovědnost
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Práci v moderním prostředí v Blovicích nebo nově přímo v centru v Plzni.
  • Dotované stravování
  • Odborného vzdělávání, jazykové kurzy
  • Každoroční nárůst mezd dle pracovního výkonu
  • 23 dnů dovolené
  • Interní náborová prémie
  • Vánoční prémie (50% z hrubé mzdy)
  • Flexibilní pracovní dobu a jiné výhody
  • Doprava Plzeň/ Blovice firemním svozem zdarma (při výkonu práce v Blovicích)
  • Práce na zkrácený úvazek

Kontakt

ProMinent Systems spol. s r.o.
Jarmila Trojanová, HR Manažer
Fügnerova 567
336 01  Blovice-Blovice
Česká republika

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s.r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody | Powered by LMC