Kariéra

Společnost ProMinent Systems spol. s r.o. patří do firemního seskupení ProMinent (www.prominent.com), které má pobočky po celém světě. Stěžejním výrobním programem je výroba zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody.
Firma byla založena v roce 1993 a v současné době přes 300 zaměstnanců. Veškeré interní procesy jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001:2009.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme spolupracovníka na pozici:

IT SPECIALISTA

Náplň práce:

• Hardwarová a softwarová podpora
• Technická IT podpora a správa firemní infrastruktury
• Podpora zabezpečení pro interní systémy
• Ve spolupráci s ostatními kolegy pomáhá auditorským týmům a poskytuje podporu zaměstnancům i zákazníkům
• IT podpora telekomunikační infrastruktury
• Optimalizace IT procesů a nastavení

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
• Velmi dobrá znalost práce na PC a IT systémů
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, systematičnost
• Aktivní přístup v řešení svěřených úkolů
• Zkušenosti z prostředí výrobní firmy výhodou

Nabízíme:

• perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
• příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• závodní stravování
• Vánoční prémie (50 % z platu)
• možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy
• každoroční nárůst mezd
• flexibilní pracovní dobu
• dopravu z/do Plzně a okolí firemním autobusem zdarma

Kontakt

ProMinent Systems spol. s r.o.
Charlota Pejcochová

© Všechna práva vyhrazena ProMinent Systems spol. s.r.o. - dezinfekce vody, úprava a čištění vody | Powered by LMC